مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/02/04 تعداد بازدید: 326
print
کتاب «الف لام خمینی» سیری در زندگی امام (ره)

کتاب «الف لام خمینی» زندگینامه امام خمینی (ره) تازه ترین اثر هدایت الله بهبودی وارد بازار نشر شد.

کتاب «الف لام خمینی» سیری در زندگی امام (ره)

 

کتاب «الف لام خمینی» زندگینامه امام خمینی (ره) تازه‌ترین اثر هدایت‌الله بهبودی وارد بازار نشر شد.
 
این کتاب به همت مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی منتشر و با حضور شخصیت های سیاسی و ادبی در پژوهشکده فرهنگ، معماری و هنر رونمایی گردید.
 
در یادداشت ابتدایی این کتاب آمده است: «کتاب «الف لام خمینی» با معرفی خاندان امام خمینی آغاز می‌شود و سیر زندگی روح‌الله را از تولد، نشو و نما، تحصیل در زادگاه، ادامه درس‌آموزی در اراک و مهاجرت به حوزه علمیه قم پی می‌گیرد.
 
می‌توان این زندگی‌نامه را به دو بخش کلی تقسیم کرد، اول، زندگی علمی حضرت روح‌الله خمینی در قم، که بیش از چهل سال از عمر او را در بر گرفت. امام خمینی در این چهار دهه درس گرفت، درس داد، نوشت و ماترک چشمگیری از منشورات و شاگردان به جا گذاشت.
 
دوم، زندگی سیاسی حضرت امام است که از اواسط سال ۱۳۴۱ شمسی آغاز می‌شود و با فراز و نشیب‌های فراوان شانزده سال بعد، به پیروزی نهضت اسلامی در سال ۱۳۵۷ می‌رسد.»
 
نویسنده همچنین در این یادداشت یادآور شده است: «گشت و گذار تاریخی در هر دو مقطع با دشواری روبه‌رو بوده است؛ دوره اول برای نبودن اسناد و دوره دوم به علت فراوانی اسناد؛ چرا که تاریخ‌نگار برای یافتن روایت درست و رسیدن به حقیقت واقع می‌باید از مسیر پر پیج و خم راستی‌آزمایی مدارک و یادهای به جای مانده عبور کند و در دام خبرها و خاطرات تبلیغی نیفتد.»
 
چاپ اول «الف لام خمینی» با ۱۱۵۷ صفحه در یک جلد شامل ۱۸ فصل و با بهای ۶۰ هزار تومان منتشر شده است.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک