مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/03/03 تعداد بازدید: 21
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: نماز عید فطر با رعایت مسائل بهداشتی در گلستان اقامه می شود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نماز عید فطر با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد و اماکن مذهبی گلستان اقامه می شود.

نماز عید فطر با رعایت مسائل بهداشتی در گلستان اقامه می شود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نماز عید فطر با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد و اماکن مذهبی گلستان اقامه می شود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن تبریک عید فطر، اظهارکرد: به منظور کنترل و مهار ویروس کرونا، نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مساجد و اماکن مذهبی گلستان اقامه می‌شود.
 
وی توضیح داد که براساس بررسی و برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد که نماز عید فطر به صورت توزیعی در مساجد و اماکن مذهبی و در فضاهای باز برگزار شود تا از تجمع جلوگیری شود.
 
ولی نژاد ادامه داد: لذا نماز در شهرستان‌ها به صورت تجمعی و متمرکز برگزار نشده و سعی می‌شود از حداکثر فضاهای مذهبی و اماکنی که امکان برگزاری نماز وجود دارد، استفاده شود.
 
وی با تأکید به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: در هنگام برگزاری نماز حفظ فاصله فیزیکی الزامی بوده و از هرگونه پذیرایی خودداری شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: نمازگزاران باید از وسیله شخصی (مهر، سجاده، چادر نماز و غیره) استفاده کرده و متولیان سعی کنند نماز را در کوتاه‌ترین زمان برگزار کنند و از برنامه‌های اضافی پرهیز شود.
 
ولی نژاد با یادآوری اینکه نمازگزاران باید از ماسک و دستکش استفاده کنند، گفت: برپایی نماز عید فطر به معنای باز شدن مساجد و اماکن مذهبی نیست و هنوز تصمیمی در مورد بازگشایی‌ها اتخاذ نشده است.
 
وی با بیان اینکه مردم ما رعایت بهداشت را یاد گرفته‌اند، گفت که امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشکلی ایجاد نشده و اعمال این روز به بهترین شکل انجام شود.
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک